پروبی
گروه صنعتی ملک زاده
گروه صنعتی ملک زاده فعالیت خود را از سال 1363 در قالب طراحی، ساخت وراه اندازی انواع ماشین آلات صنعتی و تولیدی در گریدهای دارویی،غذایی و شیمیایی آغاز نموده و اکنون پس از گذشت 21سال سابقه ی درخشان در سطح کشور ، افتخار دارد با تکیه بر دانش ، تجربه و خلاقیت متخصصین خود در زمینه های مختلف سهمی در توسعه و پیشرفت صنعت کشور داشته باشد.
صنایع غذایی ملک زاده
گروه صنعتی ملک زاده در ادامه تحقیقات و مطالعات خود اقدام به طراحی ،ساخت ماشین آلات و راه اندازی خطوط تولید انواع آرد حبوبات و غلات بصورت میکرونیزه و شسته شده با شیوه کاملا بی نظیر و استثنایی در محیطی بهداشتی و با استفاده از به روزترین تکنولوژی و دستگاهها با رعایت اصول GMPزیر نظر کارشناسان مجرب نموده است. از مزیت های مهم محصولات پروبی نحوه آسیاب آن میباشد که مواد اولیه پس از شسته شدن و غوطه ور ماندن در آب،بصورت خیس آسیاب شده و فرآیند خشک شدن وآسیاب شدن در زمانی کوتاه و بدون اینکه مواد مغذی محصولات آسیب ببیند بطور همزمان با هم انجام میگیرد.آرد های تولیدی در مش بندی مختلف و در اوزان متفاوت و بسته به نیاز مشتری قابل عرضه میباشد.
خوراک زنبورعسل
مجموعیه صنعتی ملک زاده در سال 1387 با تکیه بر دانش علوم مهندسین خود با مطالعات و تحقیقات فراوان برای اولین بار در ایران و خاورمیانه موفق به دستیابی فرمولاسیون کاملا جدید در امر تولید غذای آماده زنبور عسل با نام تجاری پروبی گردید. این محصول در محیطی کاملا بهداشتی وبا استفاده از دستگاههای استاندارد زیر نظر کارشناسان مجرب این گروه صنعتی تولید میگردد و در مراکز مهم عامی کشور همچون دانشگاه تهران مورد بررسی قرار گرفته و تایید گردیده است. دستگاههای مورد استفاده در این کارخانه همگی در گرید غذایی بوده که توسط متخصصین هود این گروه صنعتی و با بهره گیری از دانش ایرانی طراحی و ساخته شده است.